Volná pracovní místa

Konzultant/ka ERP systému HELIOS Green

Do našeho týmu ve Zlíně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „Konzultant/ka ERP systému HELIOS Green“ pro moduly: výroba, kvalita, sklady

Náplň práce:

– analýza, nastavování a implementace informačního systému
– prezentace funkčnosti systému zákazníkům
– řešení servisu a hot-line
– analytické zpracovávání informací – požadavků na nové vlastnosti IS
– školení uživatelů IS
– testování funkcí IS
– zpracování připomínek – odpovědi na otázky k IS
– šablony – vytváření výstupů IS

Požadujeme:

– zkušený uživatel výpočetní techniky
– dobré komunikační schopnosti
– znalost výrobně logistických procesů firmy (výroba, kvalita, sklady)
– ŘP skupiny B
– min. SŠ vzdělání
– znalost MS Office
– znalost systému Helios Green výhodou
– konzultační praxe výhodou
– jazyk SQL výhodou
– cizí jazyk (angličtina) výhodou

Nabízíme:

– časovou flexibilitu formou pružné pracovní doby
– práci v příjemném kolektivu
– možnost profesní seberealizace
– zajímavé finanční ohodnocení

Vaše životopisy a dotazy zasílejte na adresu adam@quort.cz

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici, která Vás oslovila a přesto byste u nás rádi pracovali? Zašlete nám Vaše CV na adresu: adam@quort.cz