Všichni ve výrobě vědí, že s každým dalším prvkem ve výrobním řetězci či výrobku samotném se násobně zvyšuje komplexnost i poruchovost celého systému. Jak vypadá váš ERP systém, který výrobu řídí? Kolik různých zákoutí je potřeba znát, abyste výrobu mohli řídit? S HELIOSEM můžete mít vše jednoduše rychle.

Výrobní proces pod kontrolou

Výroba samozřejmě není jen o řízení výrobního procesu. Dokonce není ani o tom, abyste spolu s ním měli zvládnuté zásoby, číselníky, technickou přípravu výroby, quality management, pokryté různé certifikace včetně ISO 9001, logistiku, kapacitní plán atd. K čemu by totiž bylo mít dokonale podchycenou výrobu bez obchodu, marketingu, komunikace se zákazníky a HR. Trendem dnešní doby je zkrátka digitalizovat a do nejvyšší možné míry automatizovat veškeré procesy ve výrobním podniku. Naše systémy jsou na to připraveny.

HELIOS dokáže dokonale pokrýt všechny oblasti fungování každého výrobního podniku. Samozřejmostí je řešení i oborově specifických procesů, jako jsou odvolávky, procesní výroba, sledování šarží či pokrytí speciálních celních, dovozních nebo daňových předpisů.

 

Výroba pod kontrolou

Systémy HELIOS vám umožní mít neustálý přehled o dění v celé výrobě. Díky digitalizaci a automatizaci sběru veškerých dat a evidence všech výrobních kroků (např. prostřednictvím štítků s čárovými kódy) máte stále přehled o vytíženosti jednotlivých pracovišť, strojů i pracovníků, o veškerých odstávkách i jejich důvodech nebo o celkové vytíženosti výroby. Aktuální údaje navíc snadno můžete porovnat s KPI.

Všechny tyto informace pak můžete snadno promítat jak do kapacitních plánů výroby, tak do cenotvorby nebo třeba do strategického rozhodování o tom, co ve firmě outsourcovat a na které oblasti se naopak soustředit ještě více.

 

Řešení pro každou výrobu

Každý HELIOS můžete přizpůsobit k obrazu svému, a to nejen v oblasti uživatelského rozhraní, ale hlavně co se týče jeho jednotlivých funkcionalit, workflow, hlášení pro uživatele, prediktivních analýz důsledků apod. Systém je přitom navržen tak, abyste si co nejvíc úprav mohli provádět sami. Pro ty pokročilejší úpravy je připraven náš tým odborníků v QUORT SYSTEM, s.r.o.

 

Připravte se na cokoliv

Dnešní doba je extrémně rychlá a mnohdy přináší i nečekaná překvapení. Systémy HELIOS vaši výrobu a firmu připraví na vše. Umožní vám být dostatečně flexibilní, bez kompromisu v oblasti kvalitativních standardů a efektivity výroby. Zkrátka, umožní vám se soustředit na byznys a vše řešit jednoduše rychle.

zdroj: www.helios.eu