V letošním roce uplyne 25 let od založení společnosti QUORT SYSTEM s.r.o. zabývající se implementací a vývojem podnikových informačních systémů. Potvrzuje se tak, že jsme společností stabilní, s významnou tradicí, poskytující kvalitní služby a řešení. Toto významné jubileum je příležitostí k poděkování všem, kteří přispěli k úspěšné historii společnosti, zejména našim zaměstnancům a obchodním partnerům.

Naše společnost

QUORT SYSTEM, s. r. o. se dlouhodobě profiluje jako úspěšný dodavatel ERP systémů. Uplatňujeme velmi individuální přístup založený na zkušenostech z mnoha projektů. Výsledkem naší práce je podnikový informační systém zvyšující výkon společnosti. Tento systém máme vystavěný na základě informačního systému Helios Green, který patří mezi nejprodávanější enterprise řešení na trhu.

V systému HELIOS Green se využívá pokročilých technologií pro řízení skladů i výroby, založených na snímání čárových kódů, automatizaci plánování a distribuci pracovních pokynů a sběr dat v reálném čase a místě pomocí vhodně navržených terminálů a stanic. Tyto jsou zdrojem nemalých úspor díky odstranění oběhu dokladů, ale i snížením chybovosti zadání dat a přechodem od evidence ke skutečnému řízení výroby v reálném čase.